طراحی و توسعه

طراحی و توسعه


امروز اهمیت حضور در وب و تاثیر آن در ارتقا کسب و کار بر هیچ کس پوشیده نیست. شمیم سایت با پشتوانه چندین سال تجربه خود در زمینه طراحی و توسعه وب سایت با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی و توسعه راهکارهای مبتنی بر وب با کیفیت بالا و قیمت مناسب به ارائه خدمت مرتبط میپردازد. شمیم سایت همواره با به‌کارگیری استانداردهای جهانی در طراحی و پیاده سازی وب سایت و با بکار گیری از جدیدترین تکنولوژی های توسعه وب می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریان خود را به صورت قابل ملاحظه‌ای ارتقا دهد.
واحد طراحی و توسعۀ شمیم سایت از سال 1392 آغاز به کار کرد و با تعریف و تبیین چشم اندازهای مشخص بر مبنای استراتژی‌های کلی ، شرکت‌ شمیم سایت فعالیت خود را به صورتی حرفه‌ای و با مدیریت و کارشناسان جدید ادامه داده است. در واحد طراحی و توسعه‌ شمیم سایت برای اولین بار در ایران نیاز مشتریان توسط متخصصین فناوری اطلاعات بر اساس کسب و کار، توان، مخاطب و ... بررسی می‌شود و نهایتاً بر اساس مدل تجاری و مدل درآمدزایی، طرح توجیهی کسب و کار وب سایت ایجاد و اجرایی می‌گردد.
طراحی سایت ، یک پروسه ی عادی و ساده نیست! در طراحی سایت ، ابتدا باید پلن های تجاری، اهداف و رویه های مشتری بررسی شود. پس از بررسی باید برای پیاده سازی و طراحی سایت، طرح ارائه شود، طرح ها باید به صمع و نظر مشتری برسد، پس از تایید مشتری طرح اولیه گرافیکی تهیه شود و پس از تایید کامل طرح گرافیکی، طراحی قالب سایت با آخرین تکنولوژی های روز پیاده سازی شود. اگر مشتری درخواست مدیریت برای سایت خود دارد، باید سیستم مدیریتی برای قالب سایت برنامه نویسی شود. این مسیری است که باید در طراحی سایت حرفه ای طی شود.
شرکت شمیم سایت با به‌کارگیری استانداردهای جهانی در طراحی و پیاده سازی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب و با بهره گیری از روشهای صحیح و کاربردی در تبلیغات اینترنتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به صورت قابل ملاحظه ای توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع تبلیغاتی، سیستم‌های اطلاعات و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.چرا شمیم سایت را انتخاب کنید ؟


Powered by WHMCompleteSolution